Lale Gazetesi
Bakan Yardımcısı Kavaklıoğlu’ndan Vali Aktaş'a ziyaret

Bakan Yardımcısı Kavaklıoğlu’ndan Vali Aktaş'a ziyaret

Şanlıurfa / Akçakale / Tekçe Hudut Karakolunda vatani görevini yaparken, PKK/PYD Terör örgütü tarafından atılan havan mermisinin Hudut Karakoluna düşmesi sonucu yaralanan ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak Şehit olan Tankçı Uzman Çavuş Şevket Tekin’in cenaze ve defin törenine katılmak üzere ilimizde bulunan Milli Savunma Bakan Yardımcısı Sayın Alpaslan Kavaklıoğlu, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Sayın Alpaslan Kavaklıoğlu, Nevşehir Valiliği önünde Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Nevşehir Askerlik Şubesi Başkanı Yarbay Mazhar Şahbaz tarafından karşılandı. Ardından Valilik Fuayene Salonu’nda Valilik Şeref Defterini imzaladı ve Valilik Makamına geçildi.

Bakan Yardımcısı Sayın Kavaklıoğlu, Şehit Tankçı Uzman Çavuş Şevket Tekin’in cenaze töreni hakkında Vali İlhami Aktaş’tan bilgi aldı.

Vali Aktaş ise, Valilik ziyaretleri nedeniyle Bakan Yardımcısı Sayın Kavaklıoğlu’na teşekkür etti.

Bir süre sohbetin ardından, askeri uçakla İlimize getirilecek olan Şehit Tankçı Uzman Çavuş Şevket Tekin’in cenazesini karşılamak üzere Bakan Yardımcısı Sayın Kavaklıoğlu ve Vali Aktaş, Nevşehir Kapadokya Havalimanına hareket etti.

 Yorum Yap