Lale Gazetesi
AK Parti Kökü mazide, gözü atide bir harekettir

AK Parti Kökü mazide, gözü atide bir harekettir

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, 12 Eylülde yapılacak büyük kongre öncesi düzenlediği basın toplantısında siyasi değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti ve AK Partililerin 14yılın her gününü büyüme ve değişiklik isteyen bir ülkeye karşı verilen haklı bir mücadele ile geçirdiğini söyledi.

Bu hafta sonu gerçekleştirilecek AK Parti 5. Olağan Büyük kongre öncesinde basın toplantısı düzenleyen AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, son günlerde insani hiçbir değeri taşımayan terör örgütünün hain tuzakları ile şehitlik mertebesine yükselen polis ve askerlerimize Allah’tan rahmet dileyerek konuşmasına başladı.

Türkiye’nin içerisinde bulunduğu bu zorlu dönemi yine aziz milleti ile bir ve beraber olarak atlatacağını ve bölücü hainlere karşı hak ettikleri cevapların verileceğini ifade eden Tanrıver, vatanın ve milletin bütünlüğü uğruna şehit olan kahraman Mehmetçiklerimiz ile polislerin gönüllerde asla unutulmayacaklarını vurguladı. Tanrıver, şehitlerin yakınları ve aziz Türk Milletine başsağlığı dileklerinde bulundu.

AK Parti’nin sadece ve sadece milletten destek alarak ülkenin büyümesi ve gelişmesi adına çalışmalara imza attığını vurgulayan AK Parti Nevşehir İl Başkanı Tanrıver, şöyle konuştu : “ 2001 den beri AK Parti, girilen her bir seçim,gerçekleştirilen her bir referandumda  milletle sözleşmesini tazelemiştir. AK Parti’nin Türkiye’ye getirdiği gelişmişlik çizgisi, bir siyasi partinin sandıktan çıkan iradenin ortaya koyduğu başarı hikayesinin bir milleti ve bir ülkeyi nasıl dönüştürebileceğinin ispatı olmuştur.Tüm dünya 14 yıl boyunca büyük bir hayranlıkla,ilgiyle ve takdirle bu büyük mücadeleyi ve bu mücadelenin neferlerini izlemiştir. Ve AK Parti, Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın sıkça vurguladığı ifadesiyle "Kökü mazide, gözü atide" bir harekettir. Kendini oluşturan ve geçmişten gelen değerleri kaybetmeyen, onlara sahip çıkan ve o değerler doğrultusunda geleceği planlayan, gelişmeyi hedefleyen değerlerinden ve hedeflerinden sapmayan"Milletin Partisidir" dedi.

 Yorum Yap